–
Блог
- Отримати посилання
- X
- Електронна пошта
- Інші додатки
Мій дідусь теж брав участь у ліквідації, однак я мало що знаю від нього (він помер у 45 років, через 14 років після аварії). Думаю, вона зламала його життя.
Нині ми вже в темі: принаймні подивилися серіал про Чорнобиль, грали в S.T.A.L.K.E.R. І як же можна забути День цивільної оборони, коли вся школа на уроках висипалася на подвір'я і прогулювала урок у марлевих пов'язках...
Українські поети і письменники порушували проблеми екології у своїх творах, також описували гуманітарну катастрофу через переселення мешканців із зони. Чимало творів на цю тему є у Ліни Костенко, Дмитра Павличка, Бориса Олійника та ін.
Є навіть думка, що українська література увійшла в русло постмодернізму саме після аварії на Чорнобильській АЕС.
До речі, після аварії в повсякденному вжитку українців з'явились слово "чорнобильці" (в дитинстві мені воно було трохи страшним, мабуть, від трагічності цієї події).
Кому цікаво: раджу звернутися до творчості гурту ONUKA (особливо альбом VIDLIK - він увесь присвячений темі Чорнобиля), почитати чи глянути інтерв'ю фронтвумен Нати Жижченко. Вона часто відвідувала Зону відчуження і навіть жила там деякий час. Усе є в інтернеті...
#чорнобиль #chornobyl
Коментарі
Дописати коментар